Як перерахують субсидії у зв’язку із закінченням опалювального сезону

 

В Україні за минулий рік середня зарплата зросла на 48%. Про це свідчать дані Держстату. Наприкінці 2015 року українці в середньому заробляли 4362 гривні, а наприкінці минулого року – 6475 гривень. Сума доходів безпосередньо впливає на розмір субсидій.

Торік субсидію налічували, виходячи з доходу в 2015-му, а цього року перерахують з урахуванням доходів за минулий рік. У результаті після перерахунку розмір знижки для українців значно скоротиться.

Згідно з постановою Кабміну, знижка на комуналку розраховується як мінімум два рази на рік – першого травня і першого жовтня. Після перерахунку українцям нарахують субсидію з урахуванням доходів за минулий рік.

Наприклад, сім’я з чотирьох осіб з двома середніми зарплатами в цей опалювальний сезон платила за комуналку зі знижкою не більше 1064 гривень, а в наступному заплатить не більше 2033 гривень. Якщо ця сума повністю покриває вартість комунальних послуг у межах соціальних норм, субсидію у такої сім’ї і зовсім можуть забрати. Якщо субсидія вже оформлена, органи соціального захисту зроблять перерахунок автоматично.

«Якщо обставини в родині не змінилися, якщо не з’явився за минулий рік безробітний серед членів сім’ї, якщо кількість прописаних у квартирі людей не змінилася, якщо не було покупки на суму від 50 тисяч гривень – органи соціального захисту зроблять перерахунок самостійно. Якщо щось в умовах сім’ї змінилося, в тому числі щось із вищеперерахованого, потрібно про це повідомляти органам соцзахисту», – пояснили на урядової гарячої лінії.

Але навіть тим сім’ям, чий дохід за минулий рік не змінився, в наступному опалювальному сезоні доведеться платити більше. Пов’язано це з тим, що соціальну норму на опалення житла скорочують. Новий норматив – 5 кубометрів газу на квадратний метр (було 5,5 кубів) – набуде чинності вже у травні цього року.

Зараз субсидія покриває 330 кубів на опалення квартири площею 60 квадратних метрів, вже в наступному опалювальному сезоні «комунальну знижку» будуть нараховувати тільки на 300 кубів. Якщо при цьому продовжити спалювати 330 кубів, доведеться 30 кубів оплачувати без субсидії. За наявного тарифу – це ще 204 гривні.

Все по темі: перерахують  субсидії 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин