У Міському саду дано старт весняному генеральному прибиранню Кременчука

 

Зранку 8 квітня міський голова Віталій Малецький, народний депутат України Юрій Шаповалов, перший заступник голови Полтавської обласної ради, депутат обласної ради Євгеній Холод, депутат Кременчуцької міської ради Ольга Шляхова  долучилися  до толоки, організованої в Міському саду.

Звертаючись до присутніх, Юрій Шаповалов наголосив, що ініціатива проводити двічі на рік загальноміські суботники в місті Кременчуці була започаткована його колишнім керівником Олегом Бабаєвим. Приємно, що кременчужани підтримують її, розширяючи географію загальноміського генерального прибирання. Символічним є те, що старт весняній Толоці дається в Міському саду, в який Олег Бабаєв мав велике бажання вдихнути нове життя, відродити його колишню славу.

Перший заступник голови Полтавської обласної ради, депутат обласної ради Євгеній Холод підкреслив, що дуже добро, що в Кременчуці є свято, яке згуртовує його громаду, роблячи  її сильною.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що кременчуцька громада зібралося саме в тому місці, яке показує, що Кременчук постійно оновлюється та розвивається завдяки силі та старанням палко люблячих своє місто кременчужан. Керівник міста зауважив, що Міський сад обов’язково стане таким, яким його хотів бачити Олег Бабаєв.

Благословив на суспільно корисну  працю учасників Толоки в Міському саду капелан Українського козацтва Отець Олександр.

Разом із вихованцями футбольного клубу «Кремінь» дорослі висадили в Міському саду алею сосен.

Кременчуці козаки пригощатимуть учасників суботника смачним Кулішем.

 

 

За інформацією прес-служби міськвиконкому

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин