Благодійний пробіг «Серце до серця» відбувся у Кременчуці

На зібрані кошти продовжать купувати обладнання для діагностування та лікування дітей з вадами зору.  

Фінальний день 7-ої благодійної акції «Серце до серця» відбувся сьогодні у Кременчуці. До Благодійного пробігу, під час якого збирають кошти на  придбання медичного обладнання для дітей з вадами зору, долучилися, як прості кременчужани, так і представники влади.

Перед пробігом, учасники пройшли реєстрацію та зробили благодійний внесок. Кошти до скриньки «Серце до серця» поклали й мер Кременчука Віталій Малецький, його заступники та депутати міськради. Вони ж першими й розпочали пробіг. За умовою, їм потрібно було подолати дистанцію довжиною 1 км 200 м. Пробіг відбувся на вулиці Соборній (колишня вулиця Леніна).

Головний лікар міського пологового будинку Ярослав Прокапчук повідомив, що вже 53 новонароджених змогли отримати допомогу завдяки обладнанню, які в попередні роки, було куплене за кошти благодійної акції «Серце до серця».

«Обладнання дозволяє на 15-20 хвилин швидше оцінити стан пацієнта, – пояснив Ярослав Прокапчук. – Кошти, що будуть зібрані сьогодні також принесуть величезну користь. Сподіваємося, що придбане обладнання працюватиме багато років».
Цього року на зібрані кошти також планують придбати обладнання для діагностування та лікування дітей з вадами зору.

Мер Кременчука Віталій Малецький зазначив, що це обладнання необхідно повністю доукомплектувати.
«Сподіваємося, що все більше й більше кременчужан і наших лікарень долучатимуться до цієї акції», – зазначив Віталій Малецький.

 

Все по темі: «Серце до серця»  Благодійний пробіг  діти  лікування  обладнання 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
більше новин