Серію крадіжок з автомобілів розкрили кременчуцькі поліціянти

До Кременчуцького відділу поліції надійшло ряд подібних заява про те, що в нагірній частині міста, вночі невідома особа скоює крадіжки з автомобілів шляхом пошкодження замків.

З автомобілів потерпілих, що звернулись до поліції викрадено автомагнітоли, реєстратори, флеш накопичувачі та інші речі, які представляли цінність та моли бути в подальшому реалізовані.
У ході проведення розшукових заходів, поліцейські встановили, що до крадіжок причетний 29- річній раніше судимий мешканець Кременчука.

Відкрито кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України ( крадіжка).

Керівник поліції Кременчука Олександр Коцар розповів, що затриманого наразі перевіряють слідчі на причетність до понад 10-ти подібних фактів. Поліцейські працюють по вилученню речових доказів. Все накрадене винуватець реалізував з рук та до місцевих ломбардів.

Наразі в місті статистика крадіжок з автомобілів або їх часткової розкомплектації сьогодні досить висока. Шляхом пошкодження скла або дверцят, крадії викрадають з автомобілів особисті речі, акумулятори, автомагнітоли, сумки та відео реєстратори і таке інше.

Все по темі: автомобілі  крадіжка  ломбард 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
20 Лютого, 2019 Середа
більше новин