«Живе серце» кременчужан «забилося» заради дітей із вадами зору

Флешмоб «Живе серце» кременчужани влаштували на площі Перемоги сьогодні, 9 квітня, о 12 годині.

У ньому узяли участь кременчужани різного віку, кременчуцькі спортсмени, учасники благодійного пробігу та велопробігу, серед них – і представники міської ради, міський голова Віталій Малецький, народний депутат Юрій Шаповалов.

Усі разом вони об’єдналися у «живе серце». І разом із учасниками міських танцювальних колективів та головним хореографом, яка, до речі видерлася аж на дашок над входом до будівлі міської ради, щоб показувати рухи, станцювали під гімн благодійної акції «Серце до серця».

Значна частина учасників флешмобу – велосипедисти. За словами виконувача обов’язків ГО «Велосипед» Максима Манькова, велосипедистів було сьогодні близько 250. Перед флешмобом усі вони узяли участь у велопробігу. Він завершився на площі Перемоги, а стартував уже традиційно біля ПК «КрАЗ». Незважаючи на те, що серед учасників були і 5-7 річні діти і 70-річні велосипедисти, подолати дистанцію велопробігу вони змогли приблизно за 15-20 хвилин. За словами Максима Гунька, цього разу велосипедний маршрут долало багато спортсменів, традиційних учасників велопробігу, а також тих, хто вперше бере участь у подібних заходах.

 

Нагадаємо, цього року благодійна акція «Серце до серця» проходить під гаслом «Я хочу бачити життя». За гроші, зібрані під час неї, придбають обладнання для Кременчуцької міської дитячої лікарні для лікування і профілактики захворювань у дітей, пов’язані з вадами зору.

Під час минулорічної акції гроші збирали для Міського дитячого пологового будинку. За словами головного лікаря пологового будинку Ярослава Прокопчука, допомогу за допомогою цього обладнання надали 53 новонародженим. А саме, на 15-20 хвилин раніше мали можливість оцінити їхній стан.

Фото Дмитра Бабця.

Все по темі: «Серце до серця»  акція  благодійність  велопробіг  живе серце  флешмоб 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
20 Лютого, 2019 Середа
більше новин