Південний госпітальний округ з центром в Кременчуці є. Тепер треба раду

До 1 травня при Південному госпітальному окрузі мають створити раду.

Про це говорили сьогодні на нараді у мерії Кременчука. Сюди приїхали обласні, районні чиновники, а також керівники лікарняних закладів.

Керівник Департаменту охорони здоров’я  Віктор Лисак зазначив, що наразі у державі змінюється система фінансування охорони здоров’я. Він повідомив, що вже затверджено порядок створення  госпітальних округів, а також те,  що в Україні створюється Національна служба здоров’я, яка працюватиме за принципом страхових компаній.

У Полтавській області  буде створено  4 госпітальні округи – Південний, Східний, західний і Північний. До Південного госпітального округу, центр якого буде у Кременчуці, входитимуть Кременчуцький, Глобинський, Козельщанський, Кобеляцький райони та місто Горішні Плавні.

Віктор Лисак також повідомив, що на Полтавщині буде створено госпітальну раду, яка відпрацьовуватиме всі питання впровадження  медичних реформ у Кременчуці.

Керівник управління охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Максим Середа більш детально розповів про створення Південного госпітального округу. А також про реформи, які будуть проведені у закладах охорони здоров’я Кременчука у процесі створення госпітального округу, реконструкцію 3-ї міської лікарні та створення у ній сучасного відділення інтенсивного лікування.

Все по темі: медики  медицина  округ 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин