У Кременчуці мешканець п’ятиповерхівки судиться з міськгазом щодо тарифу 9,8 кубів замість 4,4 кубів на людину

 

Автозаводський райсуд почав розгляд справи за позовом мешканця будинку №7 по провулку Гвардійському Миколи Бідного до ПАТ «Кремнчукгаз» щодо нарахування плати за газ за завищеним тарифом.

Восени минулого року «Кремнечукгаз» спробував встановити лічильник на два будинки на вході вищезгаданої п’ятиповерхівки. Однак жителі будинку вийшли на акцію протесту і газовикам не вдалося реалізувати свої наміри. Згодом вини таки встановили загальний лічильник. Але Микола Бідний написав заяву про відмову від загальнобудинкового лічильника. І «Кременчукгаз» почав нараховувати йому платежі по 9,8 кубів замість 4,4 куба на людину.

Тепер Микола Бідний подав позов до суду з вимогою перегляду норми споживання газу і зобов’язати підприємство нараховувати платежі по 4,4 куба на людину. Сьогодні відбулося попереднє засідання, де сторони заявили свої клопотання щодо розгляду справи по суті.

Позивач попросив надати час для ознайомлення із запереченням відповідача на позов, і для залучення представників зі свого боку. Одним з них буде депутат міськради Оксана Піддубна.

Відповідач, у свою чергу, подав відеодокази того, що відбувалося під час акції протесту, коли газовикам не вдалося встановити загально будинковий лічильник. Мовляв, на відео видно, як Микола Бідний перешкоджає роботі працівникам міськгазу.

Сам же Микола Бідний наголошує, що він не проти того, щоб «Кременчукгаз» встановлював  загально будинковий лічильник. Але ж в той же час, згідно з чинним законодавством, підприємство має встановити йому індивідуальний лічильник газу. А ця норма не виконується.

Суд призначив наступне засідання у даній справі на 7 червня, о 13.30.

Слід додати, що «Кременчукгаз» відрядив представляти свої інтереси відразу двох працівників свого юридичного відділу проти пенсіонера, який прийшов сам захищати свої інтереси. І зізнався що взагалі потрапив до суду перший раз у своєму житті.

Нагадаємо, у Кременчуці вже двоє споживачів виграли суд щодо нарахування плати за 9,8 кубів замість 4,4 куба на людину. Щоправда «Кременчукгаз» подав апеляцію. Чекаємо на остаточне рішення.

Все по темі: 8 кубів  9  Кремнчукгаз  позов  тариф 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
20 Лютого, 2019 Середа
більше новин