У Кременчуці відкрили хоспіс. Перший на Полтавщині

На 25 пацієнтів тут працюватиме 30 працівників медперсоналу.

Сьогодні у Кременчуці нарешті відкрили хоспіс.  Реконструкцію приміщення 2-ої міської лікарні почали ще в 2015 році. А завершили за два роки.

Як повідомив на відкритті головний лікар 2-ої міської лікарні Віктор Севастьян, усього на проект витратили 6 млн 300 тис грн.

Досвід облаштування хоспісу переймали в польському місті Бидгощ чи в Львові, де існує хоспіс.

Мер Кременчука Віталій Малецький нагадав про допомогу обладнанням із міста-побратима Бидгоща.  За його словами, це – більше 500 тис грн.

Декілька разів переносили відкриття.

Головний медик Полтавщини Віктор Лисак зазначив, що кременчуцький хоспіс – перший на Полтавщині.  Є 156 ліжок у відділеннях паліативної допомоги в різних лікарнях області.  Та за рівнем оснащеності їм далеко до кременчуцького.

Це не буде відділення будинку людей похилого віку, запевнив начальник управління охорони здоров’я Максим Середа.  Тут перебуватимуть пацієнти за рекомендаціями лікарів за станом здоров’я.  “Це – не обов’язково онкохворі.  Є пацієнти,  яким тут допоможуть, і вони далі перебуватимуть вдома.  Та тут надаватимуть допомогу лише невиліковним хворим”, – говорить Максим Середа.

У перспективі – організувати паліативну допомогу вдома у хворих. На це є обладнання,  яке передали з Польщі.

Все по темі: відділення  допомога  хоспіс 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин