На Соборній: кременчужан вчитимуть робити шоколадні й «космічні» яйця та запросять на інтерактивну акцію

На майстер-клас по розпису великодніх яєць та інтерактивну акцію «Великоднє дерево на Соборній» усіх кременчужан та гостей міста запрошує відділ читальної зали Центральної міської бібліотеки 13 квітня, о 12 годині.  

У відділі читальної зали на майстер-класі з розпису пасхальних яєць будуть навчати: розписувати писанки спеціальним інструментом – писачком; за допомогою злаків та клею створять дивні обличчя чоловічків; зшиють яйця з фетру; створять шоколадні яйця з родзинками, горіхами, сухими сніданками і «космічних» яєць за допомогою лаку для нігтів. Завершить розпис спільна робота художників та аматорів найбільшого мальованого Великоднього яйця за розміром 1м  «Кольорова Україна».

Друга частина свята – інтерактивна-акція «Великоднє мереживне дерево на Соборній». Окрасою цього особливого дерева стануть мережива, на якому сидять різнокольорові птахи, та розмальовані  учасниками майстер-класу  пасхальні яйця з яскравими стрічками. Протягом Великодньої неділі містяни можуть приходити, аби не тільки помилуватися красою творчих робіт, а й принести та прикріпити свої вироби.

Все по темі: акція  бібліотека  Великдень  Великоднє Дерево 

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
18 Березня, 2018 Неділя
17 Березня, 2018 Субота
16 Березня, 2018 П’ятниця
більше новин