Протестувальники розлили червону фарбу на сходах Полтавської ОДА та СБУ

 

Проїзд перекрили не повністю — для транспорту залишили одну смугу.

Серед учасників акції — члени добровольчих та інших військових батальйонів. Зокрема, 93-тя, 95-та, 160-та, 81-га, 79-та, 28-ма окремі механізовані бригади, 17-та окрема танкова бригада, «Азов», «Айдар», «Донбас».

“Тільки разом ми можемо перемогти. Зараз в нас лінія фронту тут. Почався другий етап блокади. Ми займемося олігархами, які загнали країну в перше місце по корупції. Сьогоднішня акція це тільки тренування”, — заявив екс-командир батальйону Нацгвардії «Донбас», киянин Анатолій Виноградський (позивний «Гал»).

Після загального збору лідери мітингувальників пішли до міського голови Олександра Мамая та його першого заступника Михайла Шевченка, щоб передати свої вимоги. Обох на місці не виявилося, хоча виконком вже працює у штатному режимі.

Зазначимо, що, за словами секретаря мера, Олександр Мамай є на робочому місці, але зараз він на нараді. Однак, активісти зайшли до приймальні, постукали в двері, розвернулися та пішли.

Далі, у супроводі правоохоронців, учасники акції колоною рушили до Полтавської облдержадміністрації. Дорогою була зроблена зупинка біля будівлі СБУ. Мітингувальники розлили на порозі червону фарбу, вигукуючи при цьому: «Авакова повісити на гілляку!».

На площі біля ОДА колону зустріли ветерани МВС та СБУ. Разом вони почали вимагати, щоб до них вийшов голова Полтавської ОДА Валерій Головко. Мітингувальники говорили про злочинну забудову у Полтаві. Одна з їхніх вимог — відставка Олександра Мамая.

Червону фарбу розлили і на сходах Полтавської ОДА. Далі пішли до кабінету Валерія Головка та його заступника Андрія Пісоцького.

Активісти дізналися, що Андрій Пісоцький у відпустці. Тому спробували пройти до кабінету Валерія Головка, але їх не пустив охоронець.

Присутні спробували вмовити охоронця їх пропустити, сказавши, що зайде тільки 4 чоловіка. Той відповів, що несе службу, а ключа від дверей не має. Почали обговорювати варіант, щоб ламати двері. Їм відповіли, що за дверима нікого немає. Активісти запропонували і тут організувати Штаб спротиву.

Депутат облради Петро Ворона запропонував йти в обласну раду. Інші АТОвці сказали, що хочуть зайти до Валерія Головка. Почалися суперечки.

Охоронець заявив, що голова ОДА у відрядженні. Однак, за словами отця Валерія, який присутній серед протестувальників, ще зранку Валерій Головко був на роботі і він з ним говорив.

Нагадаємо, раніше вхід до будинку мера Полтави засипали цукром.

 

Все по темі: Полтавська ОДА  Протестувальники 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин