9 кременчужан уже підготувалися до ЗНО

Свідоцтва про завершення підготовчих курсів учора, 11 квітня, отримали дев’ять талановитих кременчуцьких випускників. А також подарунки від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин.

Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» уже 7-й рік поспіль реалізує у Кременчуці програму «Наше майбутнє». У ній міг узяти участь кожен випускник. Для цього треба було написати есе про свою майбутню професію. Автори дев’яти кращих робіт отримали можливість завдяки фонду безкоштовно пройти 6-місячні курси з підготовки до ЗНО.

Учора, 11 квітня, випускники урочисто отримали свідоцтва про завершення курсів. А також мали можливість поділитися враженнями від них:

«Курси вже принесли мені гарні результати. Пробне ЗНО з української мови та літератури я здала на 182-185 балів. «Джерело Дніпра» дало мені поштовх. Спасибі за це велике» (Катерина)

«Хочу подякувати людям, які працюють у «Джерелі Дніпра». Мені допомогло це навчання. Я побачила знання, які тут отримала, та результат від них. Адже зазвичай я навчаюся вдома» (Аліна)

«Мені важливо бачити приклад. Щоб цим прикладом були дорослі люди. Такі – як у фонді «Джерело Дніпра». Величезне спасибі благодійному фонду за отримані нові знання, за можливість підготуватися до ЗНО. А також за нові знайомства та яскраві враження» (Марина)

Зі словами вдячності до «Джерела Дніпра» звертались і батьки випускників.

«Величезне спасибі фонду, Володимиру Матицину, усім тим, хто у ньому працює за те, що ви даєте можливість нашим дітям навчатися. Що фактично підтримуєте, нас, батьків у сьогоднішній непростій фінансовій ситуації у країні», – подякувала мама випускника Олексія, майбутнього інженера.

Почесною грамотою Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського за внесок у розвиток молоді фонд «Джерело Дніпра» нагородив проректор університету Сергій Сергієнко. Він зазначив, що з кожним роком завдяки фонду «Джерело Дніпра» підготовчі курси проходять усе більше випускників. А також закликав їх вступати до Кременчуцького національного університету. Адже багато вчителів, які готували їх на підготовчих курсах – з університету. «А викладачі у нас хороші», – зазначив Сергій Сергієнко.

Зі словами вітання від імені Почесного Президента фонду, Почесного громадянина Кременчука до присутніх звернулася представник фонду: «Дорогі друзі! Ви знаходитесь на порозі відповідальних рішень – вибору професійного шляху. Багато з вас уже знають, чим хочуть займатися. Хтось має визначитися, у якій сфері реалізувати свої прагнення та таланти. І для вас, і для нашої країни дуже важливо, щоб ви досягали особистих успіхів, були затребувані суспільством, ставали гідними громадянами. Від душі бажаю вам здійснення усіх планів і починань. Успіхів, щастя і усього найкращого. У добру путь».

Все по темі: випускник  Джерело Дніпра  ЗНО  Кременчуцький національний університет 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
20 Лютого, 2019 Середа
більше новин