Кількість країн-партнерів Полтавської області зросла до 135

Європейський Союз став головним торговельним партнером Полтавщини, його частка у загальному обсязі експорту області перевищує 40%.

Про це повідомила директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інна Іщенко під час апаратної наради.

«Область має потужний експортний потенціал із суттєвою перевагою торгівлі товарами (93% торговельного балансу) – 2,3 млрд доларів США. У минулому році Полтавщиною експортовано продукції на 1,4 млрд доларів США до 125 країн світу. Ми займаємо 8-ме місце серед регіонів України за цим показником», – додала вона.

Минулого року відбулося суттєве уповільнення темпів падіння експорту товарів – до 3,1% (у 2015 році експорт скоротився на 30%). Це сталося завдяки значним обсягам врожаю, нарощуванню виробництва зернових, поліпшенню стану промислового виробництва області. Але, за словами Інни Іщенко, спостерігається тенденція і до уповільнення скорочення імпорту продукції – до 6,2% (18% у 2015 році ), які становили 0,9 млрд доларів США.

«Ми торгуємо з усіма країнами ЄС. Найбільшими лідерами щодо споживання нашої продукції на цьому ринку є Австрія та Німеччина», – зазначила Інна Іщенко. Водночас, зросла присутність регіонального бізнесу на перспективному азійсько-африканському ринковому просторі – це понад 38% загальнообласного  обсягу експорту.

 

Також відбувся стрімкий ріст, більш як у 3,4 рази, експорту до Туркменістану, у 2,6 рази – до Індії, на 86% – до Кореї , на 44% – до Ірану.

Все по темі: виробництво  експорт  стан 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин