Кременчуцькі пенсіонери-клієнти банків з російським капіталом-пенсію отримають на пошті

Виплата пенсії здійснюється до 25 числа кожного місяця.


У зв’язку із звереннями окремих пенсіонерів, які отримували пенсію в банках з російським капіталом, Кременчуцьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Полтавської області в черговий раз повідомляє, що відповідно до Указу Президента України від 15 березня 2017 року № 63/2017 “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” зупинено фінансування відділень зазначених банків, а пенсіонерам запропоновано альтернативні варіанти отримання пенсій.

Пенсіонери, які з будь яких причин не надали заяви про переведення виплати пенсій до інших уповноважених банків – виплата пенсії буде здійснена в поточному місяці через національного оператора поштового зв’язку Укрпошта за місцем проживання. Дата отримання пенсії у цьому випадку може бути уточнена в управлівнні Пенсійного фонду.

Одержувачі пенсій можуть звертатись управління Пенсійного фонду у будь-який час щодо зміни способу отримання пенсій.

Телефони для довідок:

– по Автозаводському та Кременчуцькому району – 79-61-45;

– по Крюківському району – 75-81-44.

 

      Довідково:

Указ Президента України від 15 березня 2017 року № 63/2017 стосується Публічного акціонерного товариства “СБЕРБАНК”, Публічного акціонерного товариство “ВіЕс Банк”, Публічного акціонерного товариства “Акціонерний комерційний промислово- інвестиційний банк”, Публічного акціонерного товариства “ВТБ БАНК” та Публічного акціонерного товариства “БМ БАНК”.

Все по темі: банк  відділення  пенсії 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Лютого, 2019 Середа
19 Лютого, 2019 Вівторок
більше новин