Полтавщина – третя в Україні область за наповненням державного бюджету

Зовнішньо-торгівельний оборот товару у Полтавській області у минулому році, то він перевищив понад 2,5 млрд доларів США.

Під час прес-конференції директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інна Іщенко розповіла про  зовнішньоекономічну діяльність підприємств області у 2016 році та окреслила перспективи її розвитку цього року.

«Якщо говорити про зовнішньо-торгівельний оборот товару у Полтавській області у минулому році, то він перевищив понад 2,5 млрд доларів США. Завдяки угоді про вільну торгівлю з країнами ЄС ми маємо майже 40% експорту наших полтавських товарів саме до країн ЄС. Це близько 28 країн», – зазначила Інна Іщенко.

Пріоритетними також залишаються ринки країн сходу та Африки. Наприклад, Китай цікавить продукція гірничо-збагачувального комбінату, а країни Африки – агропромислового комплексу.

Підприємства Полтавщини, що займаються експортом продукції, потужно представляють себе у світі. Зокрема, завод «АвтоКрАЗ» взяв участь у міжнародній оборонній виставці в Абу-Дабі, а Крюківський вагонобудівний завод минулого року був представлений у Берліні лінійкою своєї потужної техніки. «Наші 3 підприємства за версією журналу «Бізнес» увійшли у топ найкращих та потужних підприємств. Це Кременчуцький завод дорожніх машин, підприємство харчової промисловості «Полтавакондитер», а також компанія «Лукас», – поінформувала Інна Іщенко.

На початку 2015 року експорт товару мав спад на 72%. «На сьогоднішній день нам вдалося його уповільнити і навіть прискорити на 30 %», – додала Інна Іщенко.

 

 

Все по темі: бюджет  наповнення  область 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
20 Лютого, 2019 Середа
більше новин