Програму “Доступні ліки” у Кременчуці реалізує комунальна аптека

 

У програмі “Доступні ліки” на Полтавщині найактивніше бере участь комунальне підприємство “Полтавафарм”. Воно має широку мережу аптек, тож реалізація державної програми, фактично, відбувається у всіх районах Полтавської області. Комерційні аптеки активної участі у програмі поки що не беруть. Хоча процес обговорення та укладення договорів із ними наразі триває, кажуть у Департаменті охорони здоров’я області.

Окрім аптек КП “Полтавафарм”, у часть у програмі на Полтавщині беруть: у Кременчуці – КП “Аптека №90”, у Горішніх Плавнях – міжлікарняна аптека, центральна міська аптека, аптечні пункти при МСЧ ПрАТ Полтавського гірничо-збагачувального комбінату та у с.Дмитрівка; у Лубнах – ТОВ фірма “Радій ЛТД” та ФОП Піддубний К.Ю.; у Кобеляках – ТОВ МК “Іріс”; у Лохвицькому районі – аптечні пункти №№ 1, 3, 5, 6, 36, 117, 122; у Миргороді – ТОВ “СП-Сервер”; уХорольському районі – аптечний пункт  №№1,2, 137, 113.

Ознайомитися з повним переліком атечнх закладів, що на цей момент уклали угоди про участь у програмі “Доступні ліки”, включно з їхніми адресами, можна на сайті ДОЗ Полтавської області. 

Нагадаємо, що за програмою “Доступні ліки” держава відшкодовує вартість происаних лікарем препаратів від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та цукрового діабету 2 типу.

З 1 квітня 2017 року сімейні лікарі, дільничі терапевти вже почали виписувати ліки за міжнародним непатентованим назвам (основними діючими речовинами). Аптеки, у свою чергу, почали отримувати від виробників/імпортерів ліки згідно з визначеним реєстром лікарських засобів.

 

Все по темі: Доступні  Кременчук  ліки 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин