Ідея для творчості: як діти прикрашали великодні пряники

Розмальовували яскравою різнокольоровою їстівною глазур’ю та шоколадом пасхальні коржики вихованці Кременчуцької художньої школи учора, 12 квітня. Відбувся цей захід завдяки ініціативі та підтримці Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин.

– Ми не очікували, що розфарбовувати коржики будемо спеціальними кулінарними пакетами. Думали, що це будуть звичайні пензлики, як на уроках у художній школі, – захоплено ділилися враженнями 7-річні художники. – Це було дуже цікаво. А ще можна було малювати, усе що захочеться. І навіть прикрашати пряники їстівними намистинами.

Охочих створити великоднє частування було аж сорок дітей. Тож їх для зручності розділили на дві групи. Кожна дитина отримала по два коржики. Ось на них юні художники і проявляли свою фантазію: малювали курчат, зайчат і,здається, навіть автопортрети. Такі коржики, напевно, стануть окрасою будь-якого великоднього столу.

– Наші діти (учні художньої школи – авт.) уже традиційно беруть участь у такому «їстівному розфарбовуванні», – розповіла викладач Дитячої художньої школи імені О. Д. Литовченка Анжеліка Голишкіна. – Але цього разу вперше брали участь наші найменші вихованці. А ось захвату від такої роботи у них, напевно було найбільше.

А ще дітям сподобалося частування після творчої роботи – солодкі тістечка. Таким був сюрприз для них від Всеукраїнського фонду «Джерело Дніпра».

– Наша художня школа уже кулька років співпрацює з Всеукраїнським благодійним фондом «Джерело Дніпра». Це різноманітні конкурси та свята, у яких діти із задоволенням беруть участь. Особливо їм подобаються поїздки по цікавих місцях, наприклад в Опішню та Петриківку, які організовує цей фонд, – поділилася враженнями Анжеліка Голишкіна. – Тож величезне спасибі Всеукраїнському фонду «Джерело Дніпра» та його Почесному Президенту Володимиру Матицинку за таку допомогу і підтримку нас і наших дітей.

Все по темі: Великдень  Джерело Дніпра  діти  художня школа 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин