Росія не братиме участі в “Євробаченні”

 

Російський “Перший канал” відхилив усі компромісні пропозиції організаторів, які б уможливили участь Росії у “Євробаченні-2017”, та відмовився від трансляції конкурсу.

Росія не братиме участі в 62-му міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення” в Києві. Про це ввечері в четвер, 13 квітня, повідомили на своєму сайті організатори конкурсу – Європейська мовна спілка (EBU), передає DW.

Згідно з повідомленням, офіційний ретранслятор на території РФ – “Перший канал” – відхилив усі компромісні пропозиції, запропоновані EBU. Ішлося про можливість для російської співачки Юлії Самойлової виступити на конкурсі віртуально, за допомогою супутникового зв’язку, або послати на конкурс іншого представника чи представницю Росії, який чи яка могли б безперешкодно в’їхати до України.

“На жаль, обидві пропозиції були відхилені Першим каналом, а нині вони повідомили, що не мають наміру транслювати конкурс “Євробачення-2017″.

На жаль, це означає, що Росія вже не матиме змоги взяти участі в цьогорічному конкурсі”, – вказано в заяві EBU. Читайте також Поліція просить КМДА ввести “сухий закон” у столиці на час Євробачення “Ми дуже хотіли, щоб усі 43 країни мали змогу взяти участь і зробили все, щоб досягти цього”, – зазначили в Європейській мовній спілці. Водночас у заяві зазначено, що підготовка до проведення конкурсу в Києві триває, а головним пріоритетом залишається видовищне шоу.

Все по темі: Євробачення 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
більше новин