«Студенську весну-2017» почали з того, що кинули у зал троянди

Учора, 13 квітня, у Міському палаці культури відбувся гала-концерт міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна-2017». А оскільки фестиваль проходить у Кременчуці уже вдесяте, виходить, що вчора був його «трояндовий ювілей».

Фестиваль розпочався з виходу ведучих та учасників минулорічного конкурсу «Студент року». У кожного з них у руці було по троянді різного кольору. Після звернення до глядачів усі квіти кинули у зал. Чим викликали ажіотаж серед глядачок у перших рядах. Хтось поніс додому аж три троянди, а хтось трохи не встиг отримати квітку.

Що ж до самих виступів, то їх відбирали попередньо у навчальних закладах, а потім – навіть судді з Полтави. Тож номери, дійсно, були кращі з кращих і надзвичайно видовищні. Це і бальні танці, і кілька вокальних виступів під гітару, і потужні пісні про маму та «Кукушка», і контемп, і виступ у стилі бурлеск, і вже традиційний виступ духового оркестру «Роксолана». Спостерігаючи за деякими номерами, важко було повірити, що на сцені – не професійні артисти, а представники студентської самодіяльності.

Наприкінці гала-концерту подякувала за виступ та запевнила, що кременчуцька студентська молодь – найкраща, заступник міського голови Ольга Усанова. Вона ж вручила почесні грамоти та цінні подарунки представникам кременчуцького педагогічного та медичного коледжів, коледжу імені М. Остроградського, льотного коледжу, Вищого професійного училища №7, коледжу транспортної інфраструктури. Також подарунок отримав студент медколеджу Роман Кононенко, який третій рік поспіль святкує свій День народження разом зі «Студентською весною».

Організатором фестивалю є міські управління у справах сім’ї, дітей та молоді, а також управляння культури та туризму.

Фоторепортаж Дмитра Бабця з фестивалю «Студентська весна-2017» дивіться ТУТ.

Все по темі: концерт  Міський палац культури  Студенти  Студентська весна  фестиваль 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
20 Лютого, 2019 Середа
більше новин