Військові льотчики на Полтавщині відпрацювали повітряні бої на бойових винищувачах

Льотний склад 831 бригади тактичної авіації Повітряного командування “Центр” Повітряних Сил Збройних Сил України, що на Полтавщині, відпрацював навички у веденні повітряних боїв.

Про це повідомляє прес-служба бригади у “Фейсбук”.

Під час льотної зміни у 831 бригаді тактичної авіації досвідчені військові пілоти вдосконалювали навички у веденні повітряних боїв одиночні та в складі пари, а також ділилися досвідом із молоддю.

За словами військових авіаторів, одиночний повітряний бій необхідно розглядати лише як основу успіху групового повітряного бою, оскільки успіх групового повітряного бою залежить від навичок тактично правильно вести бій кожним льотчиком групи окремо в тісній взаємодії з іншими винищувачами. Основною тактичною одиницею є пара, але успіх дій у складі пари залежить від підготовленості кожного льотчика окремо, його вміння грамотно вести бій в тісній взаємодії у складі пари.

“Якщо льотчик помітив ціль першим, то займає тактично вигідне положення. Завдання атакованого – якнайшвидше вийти із зони можливих атак та не потрапляти до них. Для цього застосовуються наступальні та оборонно-наступальні маневри. Під час учбових повітряних боїв відпрацьовуються вправи, які дозволяють вивчити особливості ведення повітряних боїв в різних умовах”, – пояснив командир 831 бригади тактичної авіації полковник Олексій Захарчук.

Як зазначив Олексій Захарчук, навчання проходять в умовах максимально наближених до реальних.

Все по темі: бій  літаки  льотчики 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин