В 2017 році вартість сонячної енергії впаде нижче 2 центів за кВт-год

Згідно з даними аналітичної компанії GTM Research, цього року ціна на сонячну опуститься нижче 2 центів за кВт⋅год, побивши попередній рекорд – 2,3 центи за кВт⋅год, запропонований на аукціоні в Абу-Дабі, інформує сайт Рv-tech.org.

«Умови, за яких проходитиме перший тендер в Саудівській Аравії, дуже схожі з тими, коли були встановлені попередні рекорди: довгостроковість проекту, практично нульова вартість землі під будівництво, низька вартість дозволів, низькі податки і вкрай привабливі фінансові умови. Тому цей аукціон може показати рекордну ставку на сонячну енергію, вартість якої може опуститися нижче двох центів», – розповів Бен Аттіа, науковий співробітник GTM Research.

Саудівська Аравія зацікавлена в «сонячному» ринку і створенні сприятливих умов для його розвитку. Країна планувала до 2023 року досягти 9,5 ГВт потужностей відновлюваних джерел енергії, але зараз Саудівська Аравія має на меті інвестувати $109 млрд. в сонячну енергетику протягом 20 років.
Аналітики GTM Research не розглядають рекордно низьку вартість сонячної енергії як довгострокову тенденцію. Вони очікують, що провідні світові ціни стабілізуються у 2018 році

Все по темі: Енергія  тариф  ціна 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин