Виплати для 5 млн пенсіонерів зростуть у жовтні вперше за 4 роки

Пенсії для 5 млн осіб похилого віку, які отримують від 1400 до 4500 грн, у жовтні 2017 року будуть проіндексовані вперше за чотири роки.

Про це передає  на прес-служба Кабінету міністрів України.

“Протягом останніх років мінімальний розмір пенсії ми все-таки піднімали, а людям, які отримують пенсії у проміжку між 1400 грн і 4500 грн, протягом чотирьох років жодної індексації не проводилося. А це все-таки більше 5 млн українців. І це дуже важливо, що ми визначилися, що осучаснення пенсій стане одним із елементів пенсійної реформи”, – заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

Водночас П.Розенко зауважив, що пенсійна реформа, над якою сьогодні працює уряд, охоплює значно ширше коло питань.

“Повноцінна реформа неможлива без запровадження накопичувального рівня і недержавного пенсійного страхування. Адже відповідно до тієї моделі пенсійної системи, яка записана в чинному законодавстві, солідарна частина займає лише 60% від загального розміру пенсії, 30 % – це накопичувальна система, і 10% – недержавне пенсійне страхування. Тому якщо реформувати лише солідарну систему, це все-одно буде лише 60% від того, що реально може отримувати людина, яка виходить на пенсію”, – пояснив віце-прем’єр.

Нагадаємо, що у 2017 році для 8 млн пенсіонерів, розмір пенсійних виплат яких залежить від мінімальної пенсії, пенсія зросте щонайменше на 10%. Перше підвищення розміру мінімальної пенсії відбудеться вже з 1 травня.

Все по темі: зростуть  Кабмін  пенсії 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин