«Громадський бюджет-2016»

Проект: «Облаштування дитячого майданчика на прибудинковій території житлових будинків №№ 15, 17, 19, 19-а, 19-б на вул.  Тараса Бульби у м. Кременчуці»

Вартість проекту: 100 тисяч гривень

Кількість голосів: 1055

Команда: Ткаченко Олександр Юрійович (автор проекту), Соломоненко Ірина, Костенко Андрій

«Усе почалося з презентації Громадського бюджету в нашому мікрорайоні Миколою Шевченком (секретар Робочої групи з питань впровадження Громадського бюджету м. Кременчука). Туди запросили усіх представників ОСББ і сусідніх будинків.  Згідно з умовами презентації та команда, яка набере найбільше голосів за свій проект, отримує  його фінансування, –  говорить Олександр Ткаченко, голова ОСББ будинків на вулиці Тараса Бульби (колишньої Карнаухова). – Ми з командою вирішили спробувати себе і взяли участь у змаганнях. Найпроблемнішою зоною мікрорайону виявилось місце, де гуляють діти. Двір на цій вулиці складається з 5 будинків. Тут  мешкають понад 200 дітей. За 22 роки у малечі є лише бетонні  конструкції, що залишились після будівництва, та заіржавілі старі гойдалки».

Команда ОСББ Олександра Ткаченка поставила за мету вибороти сучасний дитячий майданчик.

«Ми з командою обрали відповідний проект і подали його на розгляд робочої групи», – розповідає голова ОСББ. Подання документів потребувало часу і людських ресурсів.

Серед учасників було близько десяти конкурентів. Найсерйознішим суперником став двір на Молодіжному – на вулиці Лесі Українки, 61а.
Далі – процес голосування. За словами команди ОСББ, питання з проектом не афішувалося в пресі. Тому фактично з десяти чоловік лише один знав про змагання.

«Важко було донести інформацію, бо люди спочатку з недовірою ставились до голосування, не вірили в реальність появи дитячого майданчика у дворі», – розповідають учасники.

Проте, незважаючи на труднощі, саме двір на вулиці Тараса Бульби став переможцем за результатами голосування.

Маленькі мешканці з нетерпінням чекають на новий сучасний майданчик у своєму дворі.

Все по темі: Громадський бюджет 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин