Чеченські футболісти влаштували криваву бійку під час матчу

 

Матч російської Національної студентської ліги завершився масовою бійкою. Призвідниками заворушень стали футболісти Чеченського державного університету (Грозний), які з кулаками накинулися на гравця команди Уральського федерального університету (Єкатеринбург).

Після невеликої сутички, що сталася у другому таймі, на полі почалася масова бійка. В результаті бійки травми отримали кілька гравців викладачів вузу.

“Одного з постраждалих відвезли в лікарню – сказали, що закрита черепно-мозкова травма та перелом носа. Крім того, від ударів болять живіт і спина, хоча синців на тілі майже не залишилося. В результаті Саша залишається лікуватися в Москві, через чотири дні йому будуть вправляти ніс, а ми скоро відлітаємо в Єкатеринбург.

Ми вивели команду в роздягальню, медичний штаб намагався зупинити кров Тарасову, поки їхала швидка. Тим часом чеченці, навіть не помившись, відразу сіли в автобус і поїхали.

Поліція, що перебувала на стадіоні, чомусь нікого не затримала. Потім приїхав ще один полк поліцейських – сказали: “Як ви взагалі могли їх відпустити?!”. Потім заповнили протокол, опитали наших футболістів. Сказали, що взагалі збірну ЧДУ треба знімати із змагань за таке”, – прокоментував ситуацію прес-аташе збірної УрФУ з футболу Павло Зорапетян, повідомляє “Чемпионат.сом”.

 

Все по темі: бійка  футболісти  Чеченські 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин