У Третій міській лікарні померла пацієнтка. Кременчуцька  волонтерка розповіла, як до неї поставились медики

Через два дні після госпіталізації жінка померла.

«13 квітня родичку швидка привезла в третю лікарню з діагнозом інфаркт. Ознаки інфаркту були класичні. Її поклали в кардіореанімацію. Лікар мені сказав що у неї інфаркт, зараз зроблять аналізи. І нам дуже пощастило, що саме сьогодні у нас в Кременчуці запрацювала программа «Стоп інфаркт». Хворій зроблять стентування. Хоча прогноз дав 50+50. Мені дали список ліків і я побігла в аптеку. Дочекавшись кінця процедури до мене вийшов лікар і сказав, що зробили коронографію і стентування не потрібне, бо інфаркту немає. До завтра постежать за її станом і відправлять додому.

14 квітня стан хворої був без змін. Тиск не тримала. Підтримували тиск медикаментозно, але це не заважало лікарям перевести вночі хвору до звичайної палати.15 квітня стан без змін. Хвора була вимушена ходити в туалет, їй стало зле і на на Великдень її у край важкому стані перевели в реанімацію. Коли ми прийшли до хворої то їй було зле. Кололо під лівою лопаткою. Медестра не звертаючи на це уваги сказала щоб вона повернулась на бік. Монітор запищав, я звернулася до медсестри, яка сказала, що нічого страшного.

Вранці вона померла. І лікар сказав про обширний інфаркт. Лікар сказав що ми не маємо права побачити тіло померлої», – написала Ірина Митрофанова в «Фейсбуці».

Волонтер просить в.о Міністра охорони здоров’я розібратися в ситуації: «Як не прикрашайте фасад, мед працівникі залишились старі і їм байдужі хворі.
Ulana Suprun звертаюсь до вас, щоб так більше не траплялося. Ніхто вже не поверне життя жінці, яка до цього часу нічим не хворіла. Лікар повинен робити все, щоб хворий вилікувався, а не про те, як набити карман».

Фото Ірини Митрофнової

 

 

Все по темі: лікарня  медики  пацієнтка 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин