«Дітей викинули на вулицю», – депутатка про вимушені канікули в Кременчуці

Депутати Кременчуцької міськради дали оцінку діям кременчуцьких чиновників. Рішення призупинини навчання в школах Кременчука назвали «безвідповідальним».

Нагадаємо з сьогоднішнього дня, у зв’язку з аномальним похолоданням призупинено навчальний процес у школах Кременчука.

“Нічого не було зроблено, щоб не переривати навчальний процес”, – зазначила на засіданні профільної депутатської комісії з питань освіти заступник голови цієї комісії Тетяна  Сідерка.

Її і членів комісії обурило, що про позапланові канікули повідомили занадто пізно. І батькам не дали права вирішувати, чи вести дітей в школу чи залишити вдома.

“Діти бовтаються де завгодно через те, що рішення про канікули було прийнято, на мою думку, безвідповідально.  Тепер, після травневих вихідних, всі контрольні будуть писатися в один день. Вигнати дітей в холодні квартири це не рішення “, –  із виступу депутатки Сідерки.

Заступник керівника Департаменту освіти Кременчука Валерій Лобода сказав, що в нормі в класах і групах має бути 17-21 градусів, а було 15-21 градусів і це послужило приводом відміни навчання.

Депутати на комісії хотіли навіть прийняти рішення про відновлення навчання, та воно не зібрало необхідної кількості голосів.

Слід зазначити, що підключення опалення проводиться не за один день. Саме тому, провести швидке підключення до системи центрального опалення всі навчальні заклади одразу просто неможливо. Крім того, до цього часу у місті стояла тепла погода і місцяни неодноразово зверталися зі скаргами про дострокове відключення опалення.

Можливо, для того, щоб навчальних процес не переривався необхідно встановити у школах автономні опалювальні котли. зараз же, коли їх немає, і було прийнято рішення про відміну занять. Щоб діти мали змогу залишитись вдома а не виходити на вулицю і не мерзнути у холодних класних кімнатах.

Нагадаємо, що рішення про скасування шкільних занять було прийнято у Дніпрі, Миколаєві та інших містах України.

Все по темі: депутат  тепло  школи 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин