Чому болять коліна?

Травми, захворювання та сидячий спосіб життя – ось неповний перелік того, що може викликати неприємний, надокучливий
і навіть постійний біль. Але у більшості випадків терпіти неприємні відчуття зовсім необов’язково. Із ними можна ефективно боротися.

Остеоартроз

Причиною болю в колінах може бути остеоартроз. Це захворювання пов’язане з великими навантаженнями і надмірною вагою, що призводять до погіршення місцевого кровообігу і живлення суглобових тканин. У результаті спостерігається нестача змащувальної рідини в суглобах, хрящові тканини тоншають, підвищується тертя кісток у колінному суглобі.

Що робити?

Це захворювання краще попередити, ніж лікувати за допомогою медикаментів. Не рекомендується часто носити великі сумки із супермаркетів і піднімати важкі предмети. Також важливо стежити за своєю вагою і спортивними навантаженнями.

Судинні захворювання

Причиною болю можуть бути судинні захворювання, які порушують місцевий кровообіг. Як правило, біль у коліні виникає перед зміною погоди.

Що робити?

Зміцнювати судини за допомогою правильного харчування. Рекомендується додавати в раціон авокадо, мед, грейпфрут, яблука і гранат.

Травми

Нічого не минає безслідно. Отримані у дитинстві або спортивні травми можуть нагадати про себе через багато років. Причиною болю в колінах може бути невелика травма, наприклад, у результаті невдалого падіння під час занять спортом, танцями.

Що робити?

У цьому випадку необхідно звернутися до лікаря за порадою і допомогою, оскільки з такою проблемою самостійно ви не впораєтеся.

Сидячий спосіб життя

Тривале неправильне сидіння, малорухливий спосіб життя, постійна сидяча робота без перерв на відпочинок можуть стати причиною болю в колінах. Нашим суглобам необхідно рухатися, щоб не було застою крові в колінах.

Що робити?

Рекомендується щогодини вставати з-за робочого столу і робити 10-хвилинну прогулянку по офісу. Наприклад, можна вийти подихати повітрям, не використовуючи ліфт, також добре влаштовувати ранкові та вечірні піші прогулянки.

Харчування

Неправильне харчування – причина болю в колінах. Часті дієти призводять до того, що організм не отримує достатню кількість вітамінів і мікроелементів. Наприклад, якщо у вашому раціоні немає кальцію, колагену (основний білок для зв’язок і сухожиль) і глюкозаміну (речовина, яка необхідна для функціонування хряща), можуть виникнути проблеми із суглобами.

Що робити?

Рекомендується додати до раціону харчування молочні продукти, яловичину, твердий сир, морську капусту, лосось, сьомгу і курятину.
Якщо у вас з’явилися болі в колінах, рекомендується звернутися до лікаря, щоб не затягувати з вирішенням проблеми.

Все по темі: здоров`я  корисні поради  поради 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
20 Лютого, 2019 Середа
більше новин