Небезпечні паркани

Саме на Великдень 10-річну дівчинку і її 8-річного брата у Кременчуці привалило огорожею. І якщо хлопчика після обстеження відпустили додому, то дівчинка має серйозні травми. Найстрашніше, що паркан знаходився поруч із територією одного з міських дитсадочків. У Кременчуці непоодинокий випадок, коли будівельний майданчик знаходиться по сусідству з навчальним закладом, а огорожа навколо нього загроджує здоров’ю, а то і життю дітей.

 

16 квітня до дитячої лікарні Кременчука госпіталізували брата і сестру, на яких в одному з дитсадків упав паркан.

Як повідомила прес-служба Кременчуцького міськвідділу поліції, 10-річна дівчинка отримала закритий перелом лівої плечової кістки зі зміщенням.
У її 8-річного брата забій правого гомілково-ступневого суглоба і п’яти правої ноги. Після обстеження хлопчика відпустили додому. Дівчинка перебуває на лікуванні.

Створено спеціальну комісію

Уже 18 квітня начальник міського департаменту освіти Кременчука Геннадій Москалик уточнив, що діти отримали травми не на території дитячого садка, а поруч. Там розташований паркан, що огороджує будівельний майданчик.

Щодо цього конкретного випадку, то, за словами головного освітянина міста, створено спеціальну комісію, яка в ньому розбиратиметься. Геннадій Москалик також зазначив, що наразі невідомо, за яких обставин паркан упав на дітей. Чи то діти на нього просто залізли, чи від поривів вітру.

Грошей на ремонт немає

На запитання представників ЗМІ, в якому безпосередньо стані паркани навколо шкіл і дитсадків, пан Москалик відповів, що нещодавно їх перевіряли. Конкретно до 31 березня їхній стан обстежили.

І деякі з цих (не тимчасових, а постійних огорож) знаходяться у відверто плачевному стані. Проте їхній ремонт найближчим часом не передбачається. Бо цього року з бюджету міста виділи кошти лише на капітальний ремонт огорожі, що навколо другого корпусу школи №22.

Тут варто зазначити, що стан шкільних парканів жахливий. Деякі секції поламані, а деякі зовсім відсутні. І це робить шкільні подвір’я прохідними дворами.

Вихідні «літальних парканів»

Паркан навколо будівельного майданчика біля дитсадка, який травмував дітей – не єдиний, що завалився минулими вихідними.

Не витримав напору вітру паркан на перехресті вулиць Троїцької (колишня Красіна) і Небесної Сотні. Паркан навколо будівельного майданчика теж із металевого профнастилу. І це – диво, що ніхто не постраждав, бо знаходиться він у доволі людному місці.

Наразі чиновників з управління благоустрою міськвиконкому зобов’язали розібратися з власниками земельної ділянки через те, що «зліпили» паркан навколо майданчика абияк.

Немає вдосконаленої законодавчої бази

Варто нагадати, що не один рік у Кременчуці залишалось відкритим питання огородження майданчика, що у провулку Олега Кошового. Там знаходяться одразу дві школи (ЗОШ №28 і ліцей №30). Батьки і педколективи, депутати міськради неодноразово порушували питання про зобов’язання забудовника огородити будівництво.

І наразі питання вирішене – будівельний майданчик огороджено. Про це у розмові з кореспондентом «Вісника» запевнив віце-мер, що курирує будівництво в місті, Дмитро Кравченко.

Та нагадав, що наразі з’явилось ще одне проблемне місце – цього разу на Молодіжному.

Із березня цього року шукають власника будівництва, що знаходиться на проспекті Лесі Українки (між зупинками «Техучилище» і «Героїв України»). Паркан навколо будівельного майданчика час від часу відгинається і небезпечний для перехожих.

Як зазначає Дмитро Кравченко, подібне відбувається, тому що немає відповідної законодавчої бази. Де були б чітко прописані вимоги до огородження будівельних майданчиків. І тому нерідко забудовник  для монтажу паркану навколо майданчика, де зводять будівлю, використовує найдешевші матеріали. Які це може мати наслідки – описано вище.

Все по темі: Геннадій Москалик  діти  паркани  школа №22 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
20 Лютого, 2019 Середа
більше новин