Створені навушники, які позбавляють людей від мовних бар’єрів

 

З появою перекладачів у смартфонах людям різних національностей стало значно простіше знаходити спільну мову, але це не допомагає повністю позбутися від мовного бар’єра.

Компанія Microsoft, до прикладу, додала в Skype функцію синхронного перекладу, що дозволяє людям розмовляти різними мовами та при цьому розуміти один одного. На виставці Global Sources Startup Launchpad у Гонконзі був представлений ще більш дивовижний проект – навушники Airbuds Air Translator, які можуть перекладати мову іншої людини в режимі реального часу.

Працюють вони таким чином: дві людини, які спілкуються різними мовами, використовують по одному навушнику та починають розмовляти один з одним. На корпусі навушників є кнопка “Розмова”, яка запускає на смартфоні спеціальний додаток. Кожна фраза відправляється в “хмару” для перекладу та повертається вже іншою мовою для співрозмовника. Паралельно з’являється у вікні чату. Це дозволяє співрозмовникам перевірити правильність перекладу.

Розробники запевняють, що їхня платформа підтримує 42 мови, а це значно більше, ніж пропонують конкуренти. Наразі навушники без проблем перекладають прості речення.

Основні проблеми Airbuds Air Translator пов’язані з інтернет-з’єднанням. Якщо його швидкості бракує, то й переклад буде тривати значно довше. Також є проблеми зі звуком, до прикладу, в людному місці навушники можуть некоректно перекладати фрази співрозмовників.

 

Все по темі: навушники  переклад 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин