Військкомат розшукує призовників

Військкомат розшукує призовників, які цьогоріч не з’явилися для проходження комісій. Аби відшукати юнаків,  організовують рейди за участю військових та правоохоронців. Один з таких провели  на Лубенщені.

Рейд у Лубнах. Призовників, які не приходять на медичний огляд   та ухиляються від служби, розшукували представники військкомату та правоохоронці. У районі провели адресний обхід. Призовників вдома не застали. Двері відчиняли батьки або ж вдома не було нікого.

Повістки залишали у поштових скриньках.

Нагадаємо, з 1 квітня розпочався призов на строкову військову службу. За ухилення від повістки є адміністративна та кримінальна відповідальність. Неявка до військкомату – правопорушення,  за яке можна отримати термін  до 3 років.

Андрій Ткаченко, заступник військового комісара Полтавського ОВК: За весняний призов 2016 року було засуджено одного призовника до 1,5 року позбавлення волі з відстрочкою на рік і 10 громадян знаходяться їхні справи в прокуратурі на розгляді про їхнє покарання.

До лав Збройних Сил України та інших збройних формувань протягом  квітня-травня 2017-го призвуть більше півтисячі юнаків з Полтавщини.

 

Все по темі: призовники  розшук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин