Їзда на велосипеді вдвічі зменшує ризик розвитку раку – вчені

Згідно з результатами дослідження, регулярні поїздки на велосипеді знижують ризик смертності на 41%

Їзда на велосипеді вдвічі зменшує ризик раку і серцево-судинних захворювань. Про це йдеться в великому дослідженні команди британських вчених з Глазго, передає агентство  Бі-бі-сі.

У дослідженні, яке тривало п’ять років, взяли участь 250 тисяч добровольців. Всі вони використовували велосипед як засіб пересування, а не як частину фізичного навантаження в спортзалі.

Учасники дослідження проїжджали щотижня в середньому 48 кілометрів. Вони або їхали на велосипеді на роботу, або долали таким чином тільки частину шляху.

Дослідження показало, що регулярні поїздки на велосипеді знизили ризик смертності на 41% в цілому. У випадку з онкологічними захворюваннями цей показник знизився на 45%, а з серцево-судинними – на 46%.

Учені додають, що ходьба також знижує ризик серцево-судинних захворювань, але це в разі, коли людина проходить пішки понад 9 кілометрів в тиждень.

13 квітня 2017 року повідомлялося, що бігуни отримують близько трьох додаткових років життя, при цьому вони можуть навіть курити, пити або мати надмірну вагу.

Все по темі: велосипед  зменшує  рак 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин