Через негоду Полтавщина може залишитися без абрикос

Полтавська область входить в п’ятірку регіонів, на території яких росте найбільше абрикосових дерев.

У зв’язку з негодою, яка накрила переважну частину України, а разом з нею й Полтавщину, плодово-ягідні дерева, котрі перебувають в цвіту, постраждають найбільше.

У зв’язку з ранньою весною цьогоріч в області спостерігається раннє цвітіння абрикосових дерев. Полтавщина, яка вважається однією з «абрикосових» областей, може понести збитки у цій сфері. За даними статистів, на території регіону на кожні десять домогосподарств приходиться в середньому 10 абрикосових дерев. Більше – на Миколаївщині (11 дерев), Дніпропетровщині (12), Херсонщині (15) та Запоріжчині (16).

У Департаменті агропромислового розвитку Полтавської ОДА зазначають, що погодні умови, які відмічалися в районах області, негативно вплинуть на плодові дерева та кущі, хоча заморозки у повітрі й відносять до короткотривалих. Найбільший мороз зафіксовано у Кобеляках – 3 градуси, нижче нуля, Полтаві та Гадячі – 2 градуси.

У той же час фахівці департаменту зазначають, що врожайність зернових та зернобобових може лише дещо знизитися, а серйозних втрат квітневі снігопади та заморозки не завдали.

ЕнергоЛайф.інфо

Все по темі: абрикоси  врожай  сніг 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин