Економимо воду на кухні!

Найчастіше кухня є улюбленим місцем у будинку для усієї родини. Смачна їжа і домашні посиденьки… У такій атмосфері зовсім не хочеться думати про комунальні платежі, зокрема про вартість води, що витрачається.

Але щоб підвищення тарифів не вдарило по вашій кишені, необхідно звернути увагу на споживання води на кухні, до того ж тут воно досить істотне. Під час приготування їжі ми постійно споліскуємо руки, миємо фрукти та овочі, посуд і столові прибори. На щастя, є багато простих способів економії води на кухні, якими успішно користуються європейці.

Найбільше води на кухні витрачається на посуд. Тут нам варто перейняти досвід західних жителів – використовувати посудомийну машину або подвійну раковину. В одному відсіку посуд можна замочувати з мийним засобом, а в іншому – споліскувати. Так ви заощаджуватимете близько 50-60 літрів води на день. Не викидайте харчові відходи в раковину. Для їхнього видалення потрібно багато води, тож збільшується навантаження на каналізацію. Краще для збору відходів узяти спеціальне відро.

Посудомийну машину необхідно використовувати лише за повного завантаження, немає необхідності «ганяти» її після кожного прийому їжі.
Важливий крок до економії води на кухні – вибір змішувача. Краще надати перевагу важільним змішувачам. Ця конструкція набагато швидше змішує воду, а значить, менше води витрачається «даремно», коли ви підбираєте її оптимальну температуру. Також на кран можна поставити невелику душову насадку, щоб вода краще розподілялася по поверхні предмета, який ви зібралися вимити. І, звичайно ж, щільно закривайте крани після чергового використання.

Якщо потрібно помити овочі, то для цього наповніть раковину або іншу ємність. Економія в такому випадку складе до 10 літрів води на добу. Таким же чином мийте і фрукти.

Воду, що залишилася після миття фруктів і овочів, можна використати, щоб полити кімнатні рослини.

Зверніть увагу на розморожування продуктів. Напевно, будь-якого європейця схопив би удар, якби він побачив, як ми розморожуємо курочку під струменем води. До речі, гаряча вода дорожча, ніж холодна. Тож заморожені продукти слід розморожувати на верхній полиці холодильника, до того ж так ви краще збережете їхні смакові якості. Якщо ж хочеться використовувати воду, то налийте її в ємність і залиште в ній заморожені продукти на деякий час.

Багато людей, щоб попити холодної або теплої води, спочатку в нікуди спускають із крана кілька літрів. Але ж можна просто тримати пляшку води в холодильнику або використовувати воду з глечика.

Звичайно, спочатку буде складно звикнути до нововведень. Але можна хоча б спробувати. З часом ви зможете переконатися в тому, що економія води – це не просто порожні розмови, а реальна допомога вашому гаманцю. Скоротивши витрати води, ви з приємним подивом побачите, що в сімейному бюджеті з’явилися вільні кошти.

Все по темі: поради  поради по господарству  экономия 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
20 Лютого, 2019 Середа
більше новин