Чверть століття тому на Полтавщині сталася перша у незалежній Україні авіаційна катастрофа

Під час показового виступу у Миргороді 24 квітня 1992 року розбився Су-27УБ: один пілот загинув, інший — успішно катапультувався.

«Все, що було далі, зі свого балкону бачила Наталія – дружина першого пілота, підполковника Віктора Камелькова. Її крик «Виводь! Виводь!!!» у небі ніхто не почув. «СУшці не вистачило висоти, завалившись вліво, літак чиркнув крилом по землі і через мить перетворився на чорно-помаранчеву кулю. Прямо з нього катапульта викинула дві точки з вогненним слідом: одну вгору, іншу у бік, паралельно землі … «Я ні за що не загину у небі», – не раз говорив Камельков Наталії. Льотчик-ас загинув на землі 24 квітня 1992 у 13 годин 13 хвилин у Страсну п’ятницю. Другий пілот – підполковник Сергій Останін вижив», – розповідалося на шпальтах «Дзеркало тижня» у 2002 році.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», катастрофа «Су-27» у Миргороді є першою втратою військової авіації України. Су-27 (Кодове позначення НАТО — Flanker) — радянський (згодом — російський) важкий багатоцільовий високоманевровий всепогодний винищувач четвертого покоління.

 

Все по темі: авіаційна  катастрофа  Полтавщина 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин