Поліціянт-хабарник, який вимагав у підприємця 30 тис. доларів, отримав умовний термін

Кобеляцький районний суд виніс вирок заступнику начальника відділу управління захисту економіки в Полтавській області департаменту захисту економіки Національної поліції України, якого звинувачували в шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах.

Вирок суду був опублікований в єдиному реєстрі судових рішень.

Як з’ясував суд, правоохоронець повідомив директору місцевої агрофірми про заплановану перевірку господарства в зв’язку із надходженням заяви про неправомірну діяльність та про необхідність підготування пакету документів, що стосуються діяльності агрофірми. Під час наступної зустрічі він повідомив, що для того, щоб не проводилась перевірка підприємства, необхідно сплатити кошти в сумі 30 000 доларів США.

Передача коштів відбулася 2 лютого 2016 року. Правоохоронець через посередника отримав 300 доларів та ще 19 750 доларів США, які були імітацією грошових купюр. Після отримання коштів правоохоронець був затриманий співробітниками СБУ та прокуратури.

На суді обвинувачений не визнав своєї вини, проте суд ухвалив визнати підсудного винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15 та ч.4 ст.190 КК України, та призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі терміном на п’ять років.

 

На підставі ст.75 КК України підсудний був звільнений від відбування призначеного покарання з випробуванням і іспитовим терміном тривалістю три роки.

Все по темі: вирок  суд  хабар 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин