У Кременчуці бездомним тваринам шиють костюми на парад «Кубок Хатіко»

10 тварин з притулку візьмуть в ньому участь.

«Брати участь у параді будуть 10 тварин з притулку, для них спеціально шиють костюми, требі подякувати відомого у місті модельєра Валентину Коваль, яка безкоштовно взялася за цю роботу, щоб допомогти пристроїти тварин у добрі руки – Акція «знайди собі друга». Вже зараз тварин готують до участі у заході, підготували повідки, нашийники, прогулюються з ними по територі», – повідомив Геннадій Тертичний, один з організаторів  у «Фейсбуці».
Він нагадав, що парад відбудеться 14 травня, на новому місті – парк Придніпровський (біля недобудованого фонтану та непрацюючого кафе).

«Усі бажаючі можуть прийняти участь, в якості учасників або волонтерів. Запрошуємо усіх до співпраці, адже головна мета запобігання випадків жорстокого поводження з бездомними тваринами, розвиток і виховання відповідального ставлення, звернути увагу на проблеми бездомних тварин, бути гуманніше і добрішим до братів наших менших, допомогти кременчуцькому притулку для тварин КП«Спецсервіс-Кременчук», – нагадує Геннадій Тертичний.

Варто нагадати, що на парад «Кубок Хатіко» збираються не лише коти і собаки. Під №11 зареєстровані равлики.

Все по темі: парад. костюми  собаки 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
31 Березня, 2020 Вівторок
30 Березня, 2020 Понеділок
більше новин