Борг із зарплати працівникам кременчуцького коледжу транспортної інфраструктури погашати ніяк

 

Борг із зарплати працівникам кременчуцького коледжу транспортної інфраструктури (колишній залізничний технікум) наразі складає понад 800 тисяч гривень. Він почав накопичуватися з лютого минулого року. Але перспективи його погасити немає.

Про це йшлося сьогодні на засіданні спеціальної комісії в кременчуцькій мерії з питань погашення заборгованості із зарплати під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової.

На засідання комісії викликали керівника коледжу, але він не з’явився і повідомив, що поїхав у відрядження до Києва у Міністерство освіти вирішувати питання зарплати. Однак, зауважили на комісії, навряд чи він чогось досягне. Перед початком навчального року у коледжі сподівалися набрати достань кількість студентів і отримати відповідне фінансування. Але прийомна кампанія виявилася провальною. А Міносвіти фінансує заклад відповідно за кількістю студентів.

Ольга Усанова говорить, що в даній ситуації органам місцевого самоврядування доводиться лише спостерігати і писати листи до Міносвіти з вимогою захистити соціальні права кременчужан. Але це навряд чи додасть коштів.

 

 

 

Все по темі: борг  зарплата  інфраструктури  коледж  транспортної 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
більше новин