Дві години в кабінеті директора: матір  побитого хлопчика примушують забрати заяву з поліції і дитину з школи

Під час бесіди з директором Андрієм Пашедіним жінці довелось вимкнути телефон.

Як повідомила сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти мати побитого четвертокласника Алла, директор примушував забрати дитину з школи. Вчителька дає «матеріальну допомогу», аби зам’яти справу і мати відмовилась від претензій, а також забрала заяву з поліції.

Мати ж має проблеми із здоров’ям (інвалід 2 групи) і видно, як тяжко їй це переживати. І те, що син в лікарні і оцей тиск з боку педагогів.

До речі, аби не втручання волонтера Алли Заможської, цей факт міг бути невідомим. Бо побиття сталось вчора, а в мерії заговорили лише сьогодні.

Голова профільного комісії Денис Терещенко взяв на контроль, аби лікування хлопчика було безкоштовним. А також, щоб жінку безперешкодно пускали до сина в лікарню.

Обіцянка головного освітянина міста Геннадія Москалика розібратися в ситуації. «Створена спеціальна комісія. Буде проведено перевірки. Винні будуть покарані», – зазначив він. І запевнив, що не буде тиску з боку директора.

До речі, про цю родину «Вісник» писав раніше у 2014 році Алла з сином приїхала до Кременчука. Але статусу переселенців не мають. Прописані в Автозаводському терцентрі (їх долею свого часу займався керівник Автозаводського району Валентин Шафорост), живуть в гуртожитку. До соцслужбам претензій немає.

ДОПОВНЕО

«Громадське телебачення Кременчука» побувала у школі №19 і взяло коментарі в учнів і представників педколективу

Однокласниці Антона розповіли свою версію того, що трапилось. За їх словами, дві дівчинки пішли пити воду до питного фонтанчику, а до них підскочив Антон і стрибув на плече одній з них. Вони разом впали на підлогу. Хлопчик схопив її за шкіру шиї потягнув  тягнув. Дівчинка закрила обличчя і заплакала. Хлопчик встав і вдарив її в живіт.  Друга дівчинка підскочила і допомогла встати іншій.  Вони удвох побігли в клас на урок

Хлопчик після перерви  прийшов в клас і сів на своє місце. Ніхто не скаржився вчителю. Ні хлопчик,  ні дівчинки

На початку уроку вони словами посварилися. А вчитель втрутилася і хлопчик сказав6 «Ви мені не указ».

Після 4 уроку всіх вивели зі школи дітей забрали батьки.

Директор Андрій Пашедін зазначив, що в школі ніяких документів,  що дитина -переселенець немає. Батьки їх не надавали. Розмова з матір’ю в кабінеті директора тривала 15 хвилин.  Там,  за словами директора, перебували  він сам, його заступник, класний керівник, батьки двох дітей і мама Антона.

Класний керівник говорить: «Ми збираємо гроші на допомогу на лікування. Якщо вам для Антона треба,  ми можемо і йому на лікування зібрати».

У школі зазначають, що не очікували, мама на комісії таке казатиме.

Тут варто нагадати, що в дитини, яку,  як стверджують і однокласники і представники педколективу, не били,  лікарі діагностували забій грудної клітини синці та садни.

За фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 125 Кримінального кодексу України (легкі тілесні ушкодження). Наразі дитина на лікарняному ліжку. Відучора, після школи,  Антон перебуває в Міській дитячій лікарні. 

“Вісник” має надію, що ситуацію не згладять, а розберуться і поставлять всі крапки над і.

Як писав «Вісник» раніше, у кременчуцькій школі учні побили дитину-переселенця

Все по темі: дитина  побили  школа 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин