На складах кременчуцького сталеливарного заводу накопичилося продукції на сотні мільйонів гривень

 

Після відновлення виробництва кременчуцький сталеливарний завод не може повернути ринки збуту. І це заважає фінансовим надходженням на підприємство, яке в свою чергу не може розрахуватися з пенсійним фондом. Про це повідомив голова правління сталеливарного  заводу Віктор Самусенко на засіданні комісії з питань  з питань погашення заборгованості із заробітної плати кременчуцької мерії.

Керівник Кременчуцького сталеливарного заводу розповів, що підприємство наразі працює і випускає продукцію, після її реалізації з’явиться можливість повністю розрахуватися з боргами до Пенсійного фонду. Він висловив сподівання на те, що нарешті у травні Укрзалізницею будуть проведені тендери, після яких у вагонобудівних підприємств, що використовують продукцію стальзаводу, з’являться  замовлення і вони купуватимуть продукцію підприємства.

«Були спроби протягнути на українські ринки литво з Китаю та Чехії, але ми боремося, – зазначив Віктор Самусенко, – тривають суди, в тому числі й з Російською Федерацією. На складах накопичилося продукції на сотні мільйонів гривень. Замовлення є, після травневих свят будуть певні зрушення на краще. Наразі на підприємстві працює 1886 працівників. Поточна зарплата повністю виплачується».

Все по темі: завод  Кременчуцькій  сталеливарний 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Жовтня, 2018 Вівторок
15 Жовтня, 2018 Понеділок
більше новин