Про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Додаткове внесення змін до детального плану території центральної частини міста, в частині розміщення на площі Перемоги Успенського собору»

Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Додаткове внесення змін до детального плану території центральної частини міста, в частині розміщення на площі Перемоги Успенського собору»

  1. Мета даної роботи – внесення змін до детального плану території центральної частини міста, які обумовлюють будівництво собору.

До складу проекту входять графічні матеріали та пояснювальна записка.

  1. Дана робота розроблена ДП Український державний науково- дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя на замовлення управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської.
  2. З графічними матеріалами та пояснювальною запискою можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради, на сторінці управління містобудування та архітектури, в розділі «Основні положення генерального плану міста та детальних планів територій» та в приміщенні управління містобудування та архітектури, каб. 222, в робочі дні з 09.00 до 16.00. Відповідальний за організацію ознайомлення з матеріалами проекту та розгляду пропозицій – заступник начальника управління-начальник відділу планування, забудови міста та містобудівного моніторингу управління містобудування та архітектури Ковальчук Вікторія Володимирівна.
  3. 4. Зауваження та пропозиції стосовно даного проекту приймаються з 28 квітня по 31травня 2017 року за адресою: площа Перемоги, 2, каб 219. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 пропозиції мають право подавати:

  • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
  • юридичні особи, об`єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними даною Постановою, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Начальник управління містобудування та архітектури О.Г. Волощенко

Проектний план ТУТ

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Квітня, 2019 Четвер
17 Квітня, 2019 Середа
більше новин