«Щоб ми знали правду»: кременчуцькі діти стали авторами збірки «Пам’ять мого роду»

Підсумки 2-го літературного  конкурсу «Пам’ять мого роду» підбили сьогодні, 27 квітня. Він присвячений подіям Другої світової війни. Його учасниками й авторами стали кременчуцькі діти 6-11 класів. А його організатором є Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин.

У конкурсі учасники були розподілені за двома віковими категоріями: учні 6-8 класів та 9-11 класів. У кожній номінації обрали по три переможці, а також визначили володаря Гран-прі.

Головну нагороду конкурсу отримала Маргарита Хмельницька. Дівчина розповіла, що вже не перший раз бере участь у конкурсах від фонду «Джерело Дніпра», бо їй вони дуже подобаються. А саме цей конкурс, вона переконана, потрібен у першу чергу молоді, бо про події Великої Вітчизняної війни має знати кожен.

«Я писала про свою знайому. Це 89-річна Москаленко Надія Павлівна, – розповіла володарка Гран-прі. – Це дуже сильна жінка, якою я дуже пишаюся. І саме їй я хочу подарувати книгу «Пам’ять мого роду».

До речі, усім учасники у подарунок від фонду отримали по примірнику книги. А також усі діти, які узяли участь у конкурсі, а це близько 40 чоловік, завдяки фонду «Джерело Дніпра» сьогодні могли безкоштовно пограти у боулінг та у дружній атмосфері поласувати піцою.

Отримали примірники книги «Пам’ять мого роду» і кременчуцькі дитячі бібліотеки та Кременчуцький краєзнавчий музей, а також заступник міського голови Руслан Проценко, який також був присутній на святі.

Від мера Віталія Малецького усім учасникам конкурсу заступник міського голови передав вітання. А також подякував їм, фонду «Джерело Дінпра» та Володимирові Матицину зокрема за такий вагомий внесок у життя міста. А також наголосив на важливості такої співпраці: міської влади, фонду «Джерело Дніпра», міських дитячих бібліотек та музею.

У свою чергу директор Кременчуцького краєзнавчого музею Алла Гайшинська, яка також була суддею та співорганізатором конкурсу, зазначила: «Щоразу дивуюся, наскільки талановиті у нас діти. Чудово, що ви цікавитеся історією свого роду і міста». А ще вона зазначила, що те, що знаходиться у музеї – вічного зберігання. Тож сьогоднішні учасники через багато років зможуть показати у музеї дітям і онукам одну зі своїх перших публікацій.

Зі словами вітання до присутніх від імені Почесного Президента фонду «Джерело Дніпра», Почесного громадянина Кременчука Володимира Матицина звернулася представник фонду. А також зі сподіваннями, що пам’ять про героїв Другої світової війни, у тому числі за допомогою такого конкурсу, буде збережена, і таким чином «ми продовжимо літопис свого роду і міста».

Все по темі: Джерело Дніпра  Друга світова війна  конкурс  Пам’ять мого роду 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин