Депутат Ульянов готує запит, щоб  до пацієнтів у кременчуцьких лікарнях пускали відвідувачів

У розрізі останніх подій, коли поліція Кременчука розслідує факт побиття учня в школі №19 і мама травмованого хлопчика стверджує, що її не пускають відвідувати сина в хірургічне відділення депутат міськради Руслан Ульянов підготував звернення на імя начальника управління охорони здоров’я щодо режиму роботи міських лікарень.

Звернення оприлюднив в себе на сторінці в «Фейсбуці». Його сопроводжувльна записка наступна: «На дверях хірургічного відділення ДИТЯЧОЇ лікарні мається таке оголошення.

А моя тонка душевна організація не витримує совка.

Тому направив сьогодні депутатське звернення».

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ
З інформації в соціальних мережах та місцевих засобах масової інформації мені стало відомо, що в дитячій лікарні, зокрема, у відділенні хірургії, існує розпорядок доступу батьків до хворих дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

Зокрема, доступ до дітей дозволено лише 6 днів на тиждень, по одній годині, при цьому у вівторок такий доступ дозволено з 10 до 11 години, в розпал робочого дня.

Вважаю, що такі обмеження в доступі батьків до важко хворих дітей є обтяжливими, а заходи, які вживаються персоналом лікарні є істотним втручанням в сімейне життя пацієнтів, яке не може бути виправданим інтересами забезпечення належного санітарного стану відділення.

Так, інтереси щодо забезпечення належного санітарного стану відділення можуть бути забезпечені менш обтяжливими засобами, зокрема, наприклад, встановленням вимог до носіння халату або іншого стерильного одягу, масок, бахіл тощо, а також шляхом підвищення частоти прибирань у відповідних приміщеннях.

Крім того, звертаю Вашу увагу на те, що, наприклад, Порядком допуску відвідувачів до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я України від 15.06.2016 № 592, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 червня 2016 р. за № 883/29013, передбачено, що навіть до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділеннях інтенсивної терапії заклад охорони здоров’я зобов’язаний забезпечити пацієнтам, які перебувають на лікуванні, право на допуск до них відвідувачів 24 години на добу в будь-який день тижня.

 

ДЕПУТАТ ВИМАГАЄ
– здійснити перевірку міських закладів охорони здоров’я, і в першу чергу – міської дитячої лікарні, на предмет отримання інформації про встановлені у відділеннях лікарень, де перебувають на стаціонарному лікуванні пацієнти, режимів доступу до них відвідувачів;

– негайно привести режим відвідування пацієнтів, і в першу чергу – дітей їх батьками, до стандартів, які мають забезпечувати повагу до сімейного життя, зокрема, шляхом забезпечення доступу до них батьків та рідних протягом щонайменше кількох годин на добу в зручний для батьків та рідних час, а для важко хворих пацієнтів, або тих, які не можуть самостійно доглядати за собою – цілодобово;

– прийняти з зазначеного питання розпорядчий документ управління охорони здоров’я у вигляді «Правил доступу відвідувачів до пацієнтів» та довести його зміст до громадськості шляхом оприлюднення на сайті управління, в ЗМІ та до адміністрації лікувальних закладів – під розписку;
– забезпечити вивішування зазначених Правил на видних місцях перед входом в кожне відділення, в якому перебувають пацієнти на стаціонарному лікуванні.

«Про результати розгляду даного звернення прошу надати мені письмову відповідь у встановлений законом строк, а саме в 10 – ти денний», – нагадує пан Ульянов.

 

Нагадаємо, вчора стало відомо, що в школі №19 побили 10-річного хлопчика.

Все по темі: депутат  звернення  лікарні 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин