У Кременчуці поведуть жеребкування на ділянки для АТОвців в «Озерному»

16 травня 2017 року у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбудеться жеребкування щодо виділення земельних ділянок учасникам бойових дій, в тому числі АТО у мікрорайоні «Озерний»

Про це повідомив сьогодні на засіданні робочої групи з питань визначення порядку забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій, в тому числі учасників антитерористичної операції заступник міського голови Дмитро Кравченко. Він зазначив, що  жеребкування щодо виділення  земельних ділянок учасникам бойових дій, в тому числі АТО у мікрорайоні «Озерний»  відбудеться у великому залі виконавчого комітету Кременчуцької міської ради 16 травня 2017 року  о 10 год. У мікрорайоні Озерний  визначено 460 земельних ділянок, які можуть бути виділені громадянам вищезазначених категорій.  13 з них вже виділено членам родин загиблих, ще 3 з них члени комісії вирішили зарезервувати, інші будуть виставлені на жеребкування.

Дмитро Кравченко повідомив, що заяви від відповідної категорії громадян можуть бути подані до 10 травня поточного року. Наразі до управління земельних ресурсів подано більше 1000 заяв від учасників бойових дій, членів родин загиблих. Є також заяви від учасників АТО, які не мають кременчуцької реєстрації,  члени робочої групи розглянули  їх заяви на предмет допущення до у часті у жеребкуванні.

Дмитро Кравченко наголосив, що громадяни, які фактично проживають у Кременчуці, але не мають реєстрації, допущенні до жеребкування, мають надати до земельного управління довідки, завірені управляючою компанією, про те що вони фактично проживають у Кременчуці, а також копію трудової книжки, для підтвердження, що вони працюють на підприємствах міста.

За більш детальною інформацією можна звернутися в управлянні земельних ресурсів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за телефоном: 74-38-42, 74-32-73, 74-38-54

Все по темі: АТО  ділянки  Земля 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин