У Полтаві заочно судитимуть учасників терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР»

Жінку за надання меддопомоги бойовикам, чоловіка за перебування на посаді заступника начальника в штабі «ЛНР», а розбійника за втечу до «ДНР» і не відбуття покарання.

Трьох учасників терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР» заочно судитимуть на Полтавщині. Обвинувачені акти за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (участь у діяльності терористичної організації) вже були направлені до суду.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області, провадження порушили проти 22-річної мешканки Краматорська, яка добровільно надала медичну допомогу пораненим бойовикам у міському медпункті ДНР. Раніше, жінка навчалася у медучилищі. Потім вступила до лав терористичної організації «Донецька народна республіка».

Другим заочно судитимуть 32-річного мешканця Луганської області, який є уродженцем Полтави. Його звинувачують у тому, що він виконував обов’язки заступника начальника штабу 4-ї окремої мотострілкової бригади 2-го армійського корпусу народної міліції терористичної організації «Луганська народна республіка». На посаді він перебував протягом грудня 2015 року.

Третім судитимуть 31-річного мешканця Донецької області, який був засуджений за розбій, але замість відбування покарання втік до лав терористичної організації «Донецька народна республіка» та протягом 2 місяців чергував на блокпостах у рідному місті.

У прес-службі прокуратури Полтавської області, через те, що вищезгадані громадяни перебувають на непідконтрольній українській владі території та знаходяться в розшуку, їх судитимуть заочно. Акти направлені до Октябрського районного суду Полтави.

Все по темі: ДНР  заочно  ЛНР  Прокуратура  суд 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Лютого, 2019 Середа
19 Лютого, 2019 Вівторок
більше новин