Сбербанк оскаржив рішення суду про заборону використовувати в Україні ТМ “Сбербанк”

ПАТ “Сбербанк” (Київ), дочірній банк Сбербанку Росії, подав апеляційну скаргу на рішення господарського суду Києва від 18 квітня про заборону використовувати торговельну марку (ТМ) “Сбербанк” в Україні у спорі з державним Ощадбанком.

Як зазначила прес-служба українського Сбербанку у відповідь на запит агентства “Інтерфакс-Україна”, фінустанова скористалася своїм правом подати апеляційну скаргу в передбачений законодавством термін, тому рішення суду першої інстанції не набрало чинності.

Раніше Ощадбанк повідомив, що госпсуд Києва своїм рішенням визнав недійсними десять ТМ Сбербанку і вирішив позбавити його доменного імені sberbank.ua. Ощадбанк ініціював позов в січні минулого року, заявляючи, що є єдиним законним власником ТМ “Сбербанк” в Україні на підставі свідоцтва від 10 вересня 2007 року.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2017 року з загальними активами в 210,1 млрд грн Ощадбанк посідав 2-ге місце серед 93 банків, що діяли в країні, а Сбербанк з активами в 48,36 млрд грн – шосте.

Сбербанк (раніше – ПАТ “Дочірній банк Сбербанку Росії”, до цього – банк “НРБ”) заснований в 2001 році. Його єдиним власником є Сбербанк Росії.

Все по темі: заборона  Сбербанк  суд 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
20 Лютого, 2019 Середа
більше новин