Кременчуцьких дітей атакують собаки: бродячі і домашні

У Кременчуці лише впродовж квітневих вихідних та травневих свят до травматологічного пункту дитячої лікарні  звернулося 7 дітей з приводу покусів, нанесених собаками в різних районах міста та за його межами.

Троє постраждалих дітей віком до 3 років, іншим –  8-11років.

Трьом діткам призначене  антирабічне лікування, двоє з них госпіталізовано до травматологічного відділення, один – до хірургічного відділення дитячої лікарні у зв’язку з важкістю нанесених травм.

Лікарі констатували у постраждалих дітей пошкодження обличчя,  щоки, скулової ділянки, вуха, області носу, верхньої губи, тулуба, гомілки. У трьох випадках пошкодження, нанесені бродячими тваринами, в інших – тваринами, які мають господаря, або є відомими. В більшості випадків покуси спровоковані: діти гралися та гладили бездоглядних собак, хлопчик проїжджав  на велосипеді мимо собаки та впав, дівчинка каталася на роликах та отримала пошкодження від бродячої собаки.

Кременчуцький міськрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень обласного лабораторного центру МОЗ України нагадує: якщо тварина нанесла пошкодження, необхідно звернутися до травматологічного пункту для отримання своєчасної медичної допомоги  та забезпечити  нагляд за станом здоров’я тварини у ветеринарного лікаря. Пам’ятайте, виконуючи ці прості рекомендації, ви убезпечуєте здоров’я дитини та уникаєте дорого вартісного лікування.

Нагадаємо, у Кременчуці чоловіка покусав їжак

Все по темі: діти  покуси  собаки 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
27 Березня, 2020 П’ятниця
26 Березня, 2020 Четвер
25 Березня, 2020 Середа
більше новин