До Дня пам’яті і примирення в 10-му мікрорайоні вшанували Героїв (ФОТО)

Напередодні Дня пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні мешканці мікрорайону №10 зібрались разом, аби пригадати події минулої війни. Вже традиційно урочистий захід проходив на території колегіуму №25.
Зі святом мешканців мікрорайону і особливо ветеранів привітав міський голова Віталій Малецький. Він нагадав, що наразі Україна переживає нелегкі часи. Знову на території країни війна. Та висловив сподівання, що як в 1945 році лунав гучний салют перемоги, так і незабаром пролунає над мирним небом України.
Він також нагадав, що за мікрорайоном №10 закріплений депутат міської ради Олександр Яцина, який сприяє об’єднанню всіх поколінь мешканців, який турбується про благоустрій.
Депутат Олександр Яцина теж привітав мешканців мікрорайону зі святом. Бажав головного: мирного неба над головою.
А далі всіх ветеранів Другої світової війни, а також тих, хто побував в неволі, в таборах поіменно згадала голова ради ветеранів цього мікрорайону Галина Коваленко.
Пісні у виконанні учнів колегіуму №25 і ветеранського хору «Любава» лунав для гостей. А далі був святковий обід, що було організовано за сприяння депутата Олександра Яцини.

Карта депутатів
Банер
Банер
22 Червня, 2017 Четвер
21 Червня, 2017 Середа
більше новин