Вже 60 учасників зареєструвались на кременчуцький костюмований парад тварин

Вперше в Україні 14 травня (неділя 12:00) в Придніпровському парку на головній алеї відбудеться Всеукраїнський благодійний Фестиваль костюмованих тварин «Кубок Хатіко» .

Під час проведення заходу буде проходити Акція «Знайди собі друга»,  на якій можна абсолютно безкоштовно вибрати собі радість – вихованця або надати фінансову / матеріальну допомогу для кременчуцького притулку КП «Спецсервіс-Кременчук», адже вони так само беруть участь в параді.

«Заводчики породистих собак і котів (розплідники), так само можуть взяти участь і пропонувати своїх цуценят і кошенят на продаж, сплативши благодійний внесок на нашому заході. Почесні гості параду хвостаті співробітники силових відомств – службові собаки. Ці собаки готові захищати, охороняти, шукати, полювати, переслідувати злочинця, ворога, звіра, саме тому вони вже давно перебувають на службі у військових, рятувальників і поліції.Ми чекаємо вас всіх, з костюмами і без костюмів, з собаками і без собак. Це свято Доброти ми робимо з вами разом», – йдеться в повідомленні організаторів.

Будуть присутні на параді і «серйозні тварини».

«Ми запрошуємо вас подивитися на коней поні хлопчик -Муся і його подружка – Миру, буде і велика конячка -Мальва, які з великим задоволенням вас і ваших діток покатають», – обіцянка організаторів.

Все по темі: організатори  парад. костюми 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин