Кременчуцька міська рада не прийняла рішення про відміну тарифу в 5 грн

Проект рішення розглядали наприкінці сесійного засідання. В залі залишилось мало депутатів. Не вистачило декілька голосів.

Ініціатива Дениса Терещенка («Опозиційний блок») викликало бурхливі обговорення в залі.

Здавалось виступити хотіли всі депутати.

Так депутат Кальченко (УКРОП) заявив, що готовий готувати аналогічне рішення на наступну сесію. Якщо це не отримає підтримки.

Микола Порицький  («Опозиційний блок») нагадав перевізникам, що обіцянками замінити автопарк «годують» кременчужан щоразу, коли піднімають тарифи.

А депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Тетяна Сідерка назвала всі оті випади маршрутників «плачем Ярославни з елементами шантажу».

Один керівників підприємств перевізників Олег Кагал розповідав про те, що на маршрутах, які обслуговує його підприємство, замінено автотранспорт. Та йому відповіли – що це виняток у Кременчуці. На інших їздять «убиті» маршрутки.

Напевне депутати вже не повірили іншому керівнику підприємств-перевізників Костянтину Мірошніченку, який щоразу при затвердженні нових маршрутів обіцяє замінити маршрутки на нові та цього не робить.

Як там не було та їздити кременчужанам по 5 грн в маршрутках, бо ініціатива депутата Терещенка не знайшла потрібної підтримки. Та на початку засідання сесії він висловив наміри оскаржувати рішення виконкому від 3 травня цього року про встановлення тарифу в 5 грн в суді.

 

Все по темі: депутати  рішення  тариф 

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
19 Березня, 2018 Понеділок
18 Березня, 2018 Неділя
більше новин