Кубок «Хатіко» у Кременчуці: переміг собака Умка з притулку для тварин

А також 5 собак, яких забрали з притулку КП “Спецсервіс Кременчук”.

Всеукраїнський благодійний парад костюмованих тварин «Кубок Хатіко» вперше пройшов у Кременчуці.

Незважючи на прохолоду погоду, сьогодні, 14 травня, кременчужани зі своїми улюбленцями прийшли в парк “Придніпровський”.

Участь у першому параді взяли переважно собаки. Також були кіт і равлики.

Що розчулило

Як повідомлялось раніше, окремою групою участь у цьому параді брали собаки, яких утримували в КП «Спецсервіс Кременчук». Їм також пошили костюми, а також працівники підприємства разом із волонтерами їх тренували. Це був «Щенячий патруль», в якому кожна тварина мала свою сумну історію. Історії розповіла працівник комунального підприємства, раніше волонтер, Марина Кожушко.

Умка

Він давно мешкає у притулку. У нього немає лапи, та працівники сподіваються, що й він знайде господарів.

Варя

Собака пережила ДТП, наразі її вилікували і вона чекає господаря.

Молочка

Це унікальна собака. Їй два рази знаходили родину, і два рази вона поверталась у притулок. Молочка – бо знайшли біля молокозаводу.

Красуня Багіра

Теж потрапила в ДТП, і її привезли в притулок небайдужі кременчужани.

Бонька

Маленькому собаці не дали замерзнути цієї зими.

Лунтик

У нього був перелом хребта, та його підлікували. І він шукає господаря.

Мілка

Її рекомендують як няньку для дітей.

Карен

Це улюбленець працівників КП «Спецсервіс Кременчук».

Мишка

Те, що він вижив – диво. Тіло тварини було суцільною раною, коли вона потрапила до притулку,

Креветка

За кольором шерсті цей собака просто схожий на креветку. А ще він подушив курей на одному із кременчуцьких подвір’їв, і його відправили у притулок.

Коли представляли цих підопічних КП «СпецсервісКременчук», то не один глядач плакав.

Є чим пишатися

Перед конкурсною програмую був показовий виступ собаки, який несе службу в армії. Це восьмирічний пес, який побував у зоні АТО, та й мирний час патрулює місто разом із нацгвардійцями. На його рахунку не один затриманий злочинець.

 

Креативність дивувала

Це можна було сказати, дивлячись на костюми тварин. Дехто приготував костюм лише для улюбленця, а дехто готувався ґрунтовно. Сам також вдягнув костюм. Мінні Маус собачка і її власниця, собаки Боні і Клайд «клонувались», бо і їхні господарі були в відповідних костюмах. Костюми вдягнули навіть на равликів. Представлення костюмів було першим конкурсом. Дехто розповідав про улюбленця у віршах. До речі, у параді взяли участь як породисті тварини, так і безпородні. А також ті, яких узяли з вулиці.

 

Вишиванки і віночки

Можна по-різному ставитись до того, що господарі одягають на чотирилапих та інших тварин вишиванки й інше національне вбрання. Можна навіть звинувачувати, що це – не патріотично. Та, однозначн,о ніхто не заперечить, що це гарно. У номінації «Національне вбрання» цього дня перемогли кіт, собака  і равлики. Усі були гарні й різнопланові.

 

Про головне

Варто зазначити, що Кубок Хатіко був не просто костюмованим парадом. Організатори ставили за мету привернути увагу до бродячих тварин і зібрати кошти для утриманців КП «Спецсервіс Кременчука». У результаті вдалось зібрати  9 450 гривень. Благодійні внески робили як учасники параду (по 25 гривень), так і глядачі, які голосували за тварину (по 10 гривень за учасника). Організатори говорять, що всі зібрані гроші підуть на фінансування притулку КП “Спецсервіс-Кременчук”.

Переможців аж 6

Це собаки з притулку КП “Спецсервіс Кременчук”. Це Умка, якому кременчужани віддали найбільше сердечок-“уподобайок” – 94.  Це тварина без однієї лапи, грайлива і дружелюбна. А також 5 тварин із притулку. Серед яких собака Креветка. Його прямо з параду  забрала до себе кременчужанка Лариса Вікторівна. Жінка говорить, що в неї нещодавно помер собака, і вона не хотіла заводити нового. Та побачила Креветку і не втрималась.

Парад перший, проте не останній

Організатор параду Геннадій Тертичний говорить, що це був перший подібний захід у Кременчуці. Але не останній. Є наміри зробити його традиційним. «Вісник» уже прогнозує, що наступного разу тварин буде в рази більше.

А також даємо номер Марини Кожушко,  якщо ви хочете взяти собі надійного друга із притулку: 0987795442 .

 

ФОТОРЕПОРТАЖ ДМИТРА БАБЦЯ ТУТ

Все по темі: парад  собаки  хатіко 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин