У Кременчуці нагородять кращих молодих журналістів та влаштують презентацію книги про Вадима Бойка

 

Переможців Конкурсу молодих журналістів пам’яті Вадима Бойка нагородять у 1-му корпусі Кременчуцького національного університету 17 травня, у середу, о 12.00. А ще для них та всіх присутніх відбудеться презентація книги Олександра Уріна про буремні 90-ті.

Книга має назву «Народження та гартування демократії у Кременчуці під час боротьби за незалежність України». У ній чимало сторінок присвячено історії міста, пов’язаної з життям та діяльністю Вадима Бойка. Її автор – доцент кафедри теорії, історії держави та права КрНУ Олександр Урін.

На презентацію запросили багатьох політичних та громадських діячів періоду становлення Української незалежності, а також учнів та студентів – учасників конкурсу пам’яті Вадима Бойка.

 

Очікується приїзд кількох відомих журналістів, що особисто знали його як колегу та народного депутата. Адже цьогоріч, 14 лютого, минуло 25 років із дня трагічної загибелі народного депутата від Кременчука першого скликання парламенту України, старшого редактора молодіжної студії “Гарт” Українського національного телеканалу УТ-1 Вадима Бойка.

 

Презентація книги та нагородження переможців відбудуться в аудиторії №1121 (що має назву аудиторія імені В.Вернадського).

Все по темі: Вадим Бойко  журналіст  конкурс  презентація 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2020 Понеділок
14 Лютого, 2020 П’ятниця
13 Лютого, 2020 Четвер
більше новин